Królestwo znów potrzebuje bohaterów!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Królestwo znów potrzebuje bohaterów!

---
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Misja pierwsza.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Cecylia
Mistrz Gry, Szlachcianka
Cecylia


Liczba postów : 181

Character sheet
ytyi: tyiyi

Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. EmptyPią Mar 30, 2012 8:37 pm

Szanowni mieszkańcy Królestwa Enterneth!

Po okolicach miasta Romar zaczął panoszyć się przestępca! Okrada, rabuje, bije i nawet zabija. Z dnia na dzień znajduje się coraz więcej ofiar tego przestępcy. Gwardia nie może sama sobie z tym poradzić, dlatego tez zwraca się o pomoc do was, zwykłych obywateli!
Jakie jest wasze zadanie?
Znaleźć i przyprowadzić na posterunek Straży rabusia, którego szukają. Pojawia się on nocami, doszły nawet słuchy, że jednej nocy zamierza zrabować Bank Główny.

Nagroda: 30 punktów doświadczenia i 100 sztuk złota dla tego, kto przyprowadzi poszukiwanego żywego lub martwego.

Więcej informacji pojawi się w czasie wykonywania misji.

Chętnych zapraszam do zgłaszania się pod tym tematem.

Czas zapisów: 30.03 - 03.04

03.04 ukaże się kolejna wiadomość na temat misji.
Powrót do góry Go down
Dagor
Mistrz Gry, Bankier, Właściciel Browaru
Dagor


Liczba postów : 97

Character sheet
ytyi: tyiyi

Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Re: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. EmptyPią Mar 30, 2012 9:19 pm

Ja, Dagor się zgłoszę.


A jak nie, to ja Ezekiel. D<
Powrót do góry Go down
Vincent
Mistrz Gry, Łowca Głów
Vincent


Liczba postów : 64

Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Re: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. EmptyPią Mar 30, 2012 9:52 pm

Walić to, że jestem poszukiwany... coś się wymyśli D:<

ZGŁASZAM SIĘ, JAKEM VINCENT DALEDORF



Nie. ~Bezimienna.
Jestem zUy. ~Marcin
Dobrze wiesz gdzie to mam. ~Bezimienna.


Ostatnio zmieniony przez Vincent dnia Sob Mar 31, 2012 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Asu
Pirat
Asu


Liczba postów : 43

Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Re: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. EmptySob Mar 31, 2012 12:38 pm

Zgłaszam się Asu
Powrót do góry Go down
Pheam
Łowca Głów
Pheam


Liczba postów : 11

Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Re: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. EmptySob Mar 31, 2012 4:58 pm

Zgłaszam Pheam'a i Alex.
Powrót do góry Go down
Cecylia
Mistrz Gry, Szlachcianka
Cecylia


Liczba postów : 181

Character sheet
ytyi: tyiyi

Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Re: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. EmptyWto Kwi 03, 2012 7:28 pm

W tym momencie zapisy do misji są oficjalnie zamknięte, co nie znaczy, że jeżeli ktoś nie zdążył się zapisać a chciałby wziąć udział w misji nie może w niej wziąć. Radzę jednak nie wchodzić do gdy pod jej koniec, gdyż to niczego wam już nie da.

Teraz podstawowe informacje.

Dostaliście tajemnicze, anonimowe liściki z informacją, w którym miejscu zaatakuje tym razem przestępca. A przynajmniej z domniemanym miejscem jego pobytu tej nocy. Jedyne co musicie zrobić to udać się tam i go złapać. Nie ważne w jaki sposób to zrobicie, biorąc pod uwagę, że Gwardia przyjmie go i żywego i martwego.
Tak więc, do boju!

Miejsce, które było podane w liściku.

Czekam do jutra do 22 aż odpiszecie i wtedy wkraczam z potem MG. Jeżeli ktoś w tym czasie nie zdąży się zapisać musi przeczekać całą kolejkę i wcisnąć się przede mną w następnej turze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Misja pierwsza. Empty
PisanieTemat: Re: Misja pierwsza.   Misja pierwsza. Empty

Powrót do góry Go down
 
Misja pierwsza.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Królestwo znów potrzebuje bohaterów! :: yuoyoyo :: Eventy - co na świecie się dzieje?-
Skocz do: